• ZAJĘCIA OGRODNICZE...

Uczniowie naszej szkoły ucząc się czynności ogrodniczych zadbali przy okazji o estetykę wejścia do szkoły od strony ulicy Szkolnej. Chłopcy przygotowali grunt pod kwiaty, przekopali, opielili i posadzili pozyskane z funduszy Rady Rodziców piękne aksamitki.

Uczniowie nabyli nowe pożyteczne umiejętności i zobowiązali się pielęgnować rabatkę.

• STO LAT STRAŻACY!!!

Z okazji Dnia Strażaka przypadającego 4 maja uczniowie klasy I odwiedzili Ochotniczą Straż Pożarną w Gorzycach. Wyjście odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Na miejscu pierwszaków przywitali sympatyczny panowie strażacy, którzy na świeżym powietrzu

zademonstrowali wyposażenie wozu strażackiego. Podczas prezentacji sprzętu uczniowie odpowiadali na pytania panów strażaków i za każdą prawidłową odpowiedź otrzymywali słodką niespodziankę.

Sobota 08.05.2021