Zajęcia plastyczne w ramach projektu.

Udział w konkursach plastycznych uczestników

zajęć  rozwijających zdolności plastyczne realizowane w ramach projektu „Edukacja kluczem do sukcesu”

Izabela Kuszaj brała udział w  IX Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Janusz Korczak – jego życie i twórczość” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, Wydawnictwo KOMLOGO oraz I Szkołę Społeczną w Gliwicach.

Uczestnicy zajęć plastycznych Iza Kuszaj, Paulina Bednarczyk, Gabrysia Motyka, Jakub Wydra. Adrian Łabuz i Damian Krupa prowadzonych przez mgr Kingę Roszuk brali udział w XI Edycja Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego „GWIAZDKA 2012 , który został zorganizowany przez Tarnobrzeski Dom Kultury. W tym roku wzięło w nim udział 357 uczniów z Tarnobrzega i Sandomierza. Wśród laureatów konkursu znalazł się  Jakub Wydra.

18 grudnia 2012 roku  Kuba uczestniczył w  wernisażu wystawy pokonkursowej i wręczeniu nagród i dyplomów.

Protokół    - http://tdk.tarnobrzeg.pl/php/content/view/1381/1/

Przygotowanie świątecznej wystawy przez uczestników

zajęć rozwijających zdolności plastyczne realizowanych w ramach projektu „Edukacja kluczem do sukcesu”