• Zajęcia plastyczne w ramach projektu.

Udział w konkursach plastycznych uczestników

zajęć  rozwijających zdolności plastyczne realizowane w ramach projektu „Edukacja kluczem do sukcesu”

Izabela Kuszaj brała udział w  IX Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Janusz Korczak – jego życie i twórczość” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, Wydawnictwo KOMLOGO oraz I Szkołę Społeczną w Gliwicach.

Uczestnicy zajęć plastycznych Iza Kuszaj, Paulina Bednarczyk, Gabrysia Motyka, Jakub Wydra. Adrian Łabuz i Damian Krupa prowadzonych przez mgr Kingę Roszuk brali udział w XI Edycja Bożonarodzeniowego Konkursu Plastycznego „GWIAZDKA 2012 , który został zorganizowany przez Tarnobrzeski Dom Kultury. W tym roku wzięło w nim udział 357 uczniów z Tarnobrzega i Sandomierza. Wśród laureatów konkursu znalazł się  Jakub Wydra.

18 grudnia 2012 roku  Kuba uczestniczył w  wernisażu wystawy pokonkursowej i wręczeniu nagród i dyplomów.

Protokół    - http://tdk.tarnobrzeg.pl/php/content/view/1381/1/

Przygotowanie świątecznej wystawy przez uczestników

zajęć rozwijających zdolności plastyczne realizowanych w ramach projektu „Edukacja kluczem do sukcesu”

Wycieczka na warsztaty plastyczne do Muzeum Regionalnego w Stalowej Woli uczestników zajęć rozwijających zdolności plastyczne realizowanych w ramach projektu „Edukacja kluczem do sukcesu

Sześcioosobowa grupa uczniów 20 grudnia 2012  wraz z opiekunem mgr Kinga Roszuk uczestniczyła  w   przedświątecznych warsztatach plastycznych, na których dzieci mogły poznać ciekawe techniki zdobnicze i dekoracyjne. Uczniowie oglądali także wystawę czasową  prezentującą obrazy znakomitych polskich malarzy II poł. XIX w. jak  Józef Brandt, Józef Chełmoński, Aleksander Gierymski.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Osetka w Gorzycach

uczestniczyli w

X Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Mój ulubiony wierszyk logopedyczny” organizowany przez Wydawnictwo KOMLOGO i Zespół Szkół w Szymanach, który zakończył się 14.01.2013.

Do konkursu uczniów przygotowały mgr Kinga Roszuk i mgr Justyna Tuderek

Komisja konkursowa spośród  2535  nadesłanych prac z całej Polski, wyłoniła zwycięzców konkursu wśród, których znalazła się uczennica naszej szkoły Patrycja Kruk zajmując II miejsce

Uczniowie biorący udział w konkursie, którzy swoje prace przygotowywali podczas zajęć rozwijających zdolności plastyczne i zajęciach z logopedą realizowanych w ramach projektu „Edukacja kluczem do sukcesu”:

JAKUB WYDRA, GABRIELA MOTYKA,  PAULINA BEDNARCZYK, IZABELA KUSZAJ, MAGDALENA ZASADNI, ADRIAN ŁABUZ

i podczas zajęć w świetlicy szkolnej: PATRYCJA KRUK, PAULINA PUTO, JULIA KORCZAK, ADAM SŁAWIŃSKI