• Akcja ekologiczna "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach przystąpiła do udziału w ogólnopolskim projekcie ekologicznym i edukacyjnym   "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci", którego celem jest zachęcenie dzieci, młodzieży i dorosłych  do promowania zachowań proekologicznych oraz podnoszenia świadomości ekologicznej  na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz prawidłowego gospodarowania odpadami.

Ta zbiórka to okazja, aby osoby prywatne, szkoły, urzędy, gminy, firmy, przedsiębiorstwa i instytucje mogły pozbyć się  zużytego sprzętu elektrycznego i  elektronicznego otrzymując Kartę Przekazania Odpadu.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt szkoła otrzyma bony wymienne na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych.

Zachęcamy do wsparcia naszej placówki i przyłączenie się do akcji. „Elektrośmieci” należy dostarczać do PSZOK w Gorzycach  (ul. Wrzawska), w dniach we wtorek – 09.03.2021r w godzinach pracy placówki tj. 12.00 – 18.00 lub w piątek – 12.03.2021r. 10.00 – 14.00. Oddając „elektrośmieci” należy zaznaczyć, że są one w ramach prowadzonej akcji: "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Odbiór zużytego sprzętu nastąpi w dniu 15.03.2021 r.

Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!!!

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

Więcej o akcji :

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 502-171-293 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00