• AKCJA CHARYTATYWNA "PACZKA DLA DZIECIACZKA"

      Z okazji zbliżąjących się "mikołajek" po raz drugi już, uczniowie działający w szkolnym kole PCK i "Volontario" postanowili pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Stalowej Woli. Nasze Mikołajki obdarowaly słodkościami dzieci z Ochronki. Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów z naszej szkoły, którzy jak zawsze z sercem przystąpili do zbiórki słodyczy. Z zebranych słodkosci wspólnie przygotowaliśmy 30 paczek, które w przeddzień Mikołaja trafiły w ręce podopiecznych Domu Dziecka.

     Podczas spotkania uczniowie naszej szkoły mieli okazję porozmawiać z dziećmi mieszkającymi w tamtejszym Domu Dziecka oraz zobaczyć jak mieszkają i jakie mają obowiązki. Dzieci były bardzo zadowolone, a wychowawcy z Domu Dziecka przekazali nam podziękowania dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

  Koordynatorami akcji w szkole była p. Alina Piwowar, p. Justyna Tuderek i p. Tomasz Śpiewak.

  AKCJA CHARYTATYWNA "PACZKA DLA DZIECIACZKA" - Obrazek 1  AKCJA CHARYTATYWNA "PACZKA DLA DZIECIACZKA" - Obrazek 2

  AKCJA CHARYTATYWNA "PACZKA DLA DZIECIACZKA" - Obrazek 3  AKCJA CHARYTATYWNA "PACZKA DLA DZIECIACZKA" - Obrazek 4

  Cieszymy się, że mogliśmy przed Świętami Bożego Narodzenia wywolać uśmiech na twarzach tych dzieci.

 • WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE III

     7 grudnia br. uczniowie klasy III pod kierunkiem wychwawców wykonali przepiękne ozdoby choinkowe. Każdy wykonywał swoją pracę najlepiej jak potrafił. Zabawy związane z plastyką dostarczają dzieciom wiele radości i są okazją do świetnej zabawy. 

  WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE III - Obrazek 1   WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE III - Obrazek 2

  WARSZTATY PLASTYCZNE W KLASIE III - Obrazek 3

 • "CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA"

  "CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA"

     7 grudnia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Komendy Miejskiej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Strażacy zaprezntowali uczniom i nauczycielom prelekcję w ramach kampanii "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa". Podczas spotkania wyjaśniono dzieciom czym jest czad, jak powstaje i w których miejscach może wystąpić w budynkach mieszkalnych. Uczniowie obejrzeli krótki film nakręcony przez strażaków pokazujący, jak można uchronić się przed tym niewidzialnym zagrożeniem. 

     Podczas spotkania dzieci miały również okazję poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z zapobieganiem powstaniu pożaru w domach.

    "CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA" - Obrazek 1

  Serdeczniej dziękujemy przedstawicielom Komedy Miejskiej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu za ciekawą pogadankę.

   

   

 • IV IGRZYSKA MIKOŁAJKOWE

      6 grudnia br. uczniowie klas I - III wraz z wychowawcami wzięli udział w IV Igrzyskach Mikołajkowych o Puchar Wójta Gminy Gorzyce, które odbyły się  w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Gorzycach. W zawodach rywalizowalły ze sobą dzieci klas I - III ze szkół z całej gminy. Organizatorem ingrzysk był Gminny Ośrodek Kultury, SP nr 2 oraz Urząd Gminy Gorzyce.

      Dla uczniów tego dnia przewidziano wiele atrakcji. Brali oni udział w zawodach sportowych, w warsztatach plastycznych, na których wykonali szopkę bożonarodzeniową, a także mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne podczas zumby. Na koniec ingrzysk przybył Święty Mikołaj, który obdarował każdego ucznia prezentem.

  IV IGRZYSKA MIKOŁAJKOWE - Obrazek 1   IV IGRZYSKA MIKOŁAJKOWE - Obrazek 2

   

  Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do szkoły.

   

 • "DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA!"

     6 grudnia br. grupa taneczna "Fokus" wraz z opiekunem panią Barbarą Deville postanowiła przyłączyć się do zbióki pluszaków dla małych pacjentów z Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu organizowanej przez naszą szkołę przekazując swoje maskotki wygrane w licznych turniejach tanecznych.

  "DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA!" - Obrazek 1

  Serdecznie dziękujemy zespołowi "Fokus" i pani Barbarze Deville za maskotki!

   

         Przypominamy, że zbiórka pluszaków trwa do 14 grudnia. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji. Razem możemy więcej!

 • MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA

       MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA - Obrazek 1   MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA - Obrazek 2

      6 grudnia br. z okazji "mikołajek" uczniowie klas V - VII wraz z wychowawcami pojechali do kina Helios do Stalowej Woli na film pt. "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".   Film oparty jest na książce pt. "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" autorstwa J. K. Rowling. Jednym z głównych bohaterów jest Newton Skamander, który pomógł zdemaskować i schwytać czarnoksiężnika Gellerta Grindelwarda. Ten jednak ucieka z więzienia i gromadzi wokół siebie zwolenników, którzy tak jak on uważają, że czarodzieje stoją wyżej niż wszystkie istoty niemagiczne – w tym ludzie. Historia rozgrywa się w Nowym Jorku, Londynie, a  swój finał ma w Paryżu. W filmie można znaleźć kilka odniesień do serii o Harrym Potterze.

     Po zakończonym seansie wszyscy udali się na smaczny poczęstunek do resaturacji Mc Donald. 

  Wyjazd do kina z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.

 • SUKCESY UCZNIÓW

      Miło nam poinformować, że uczeń klasy VIII Aleksander Matyka zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego z przedmiotowych konkursów kuratoryjnych dla uczniów szkół podstawowch z fizyki, chemii i matematyki.

  Serdecznie gratulujemy Aleksandrowi i życzymy dalszych sukcesów!

 • Masz niepotrzebną maskotkę? „DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA!”

  Masz niepotrzebną maskotkę? „DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA!”

  „Daj pluszaka dla dzieciaka” - to hasło akcji zbiórki pluszaków dla małych pacjentów Wojewódzkiego Szpitala w Tarnobrzegu. Do inicjatywy może włączyć się każdy, kto ma w domu niepotrzebne pluszowe misie, zające, kaczuszki  i inne zwierzaki oraz bajkowe postaci.

  Maskotki nie muszą być nowe - ważne, żeby były czyste i nie były zniszczone.

  Pluszaki można przynosić do 14 grudnia do p.Eweliny Drzazgi, p.Barbary Dziorek lub p.Agaty Guźli.

   

  Warto włączyć się do akcji i w ten sposób choć częściowo uprzyjemnić dzieciom pobyt w szpitalu.
   

 • Z WIZYTĄ W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA....

  Z WIZYTĄ W WIOSCE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.... - Obrazek 1

       3 grudnia br. grupa uczniów z klas "0" - IV wraz z wychowawcami odwiedziła wioskę Świętego Mikołaja w Bałtowie. Humory dopisywały dzieciom już od samego rana, kiedy to ochoczo zebrały się przed szkołą. Droga do wioski Świętego Mikołaja minęła w oka mgnieniu. Po przyjeździe dzieci zostały zaproszone do chaty Świętego, która jest najważniejszym miejscem w wiosce. Na miejscu czekało na uczniów wiele atrakcji m.in. przejażdżka saniami, karmienie zwierząt, zabawy z bałwankiem, poczta mikołajkowa, wizyta w karainie lodu. Każde dziecko otrzymało od Św. Mikołaja słodki upominek.

       Wizyta w bałtowskiej Wiosce Świętego Mikołaja z pewnością głęboko zapadnie w pamięci każdego dziecka. I pomyśleć, że do pełni szczęścia zabrakło tylko śniegu…

 • U JĘDRZEJA CZARODZIEJA

        Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.

      Dziś na moje rozkazanie, miły nastrój niech się stanie,

             Uśmiech dzisiaj niech zagości, w oczach, sercach naszych gości.

              CZARY – MARY, WOSKU LANIE, CO MA SIĘ STAĆ, NIECH SIĘ STANIE!

   

  U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 1     U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 2  

   

  U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 3     U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 4

    Dnia 28 listopada br. w naszej szkole odbyła się "zabawa andrzejkowa" zorganizowana przez nauczycieli i Samorząd Uczniowski. Klasy młodsze bawiły się w godzinach 11.50 – 14.30, natomiast starsze od 16.00 do 19.00 Uczniowie brali udział w konkursach i wróżbach przeplatanych tańcem i dobrą zabawą. Wszystkie wróżby były traktowane z przymrużeniem oka, aby zapewnić wszystkim dobry humor i świetną zabawę.

  U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 5    U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 6    U JĘDRZEJA CZARODZIEJA - Obrazek 7

   

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w zakładce: album fotograficzny.

   

 • PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

      W dniu 22 listopada br. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka "Starszaka". Dzieci klasy "0" podczas części artystycznej udownodniły, że są gotowe stać się przedszkolakami starszakami. 

       Pasowania dokonała pani dyrektor mgr Lucyna Pacura. Wychowawczyni klasy mgr Dorota Grochola pełna dumy ze swoich wychowawnków wraz z rodzicami nagrodziła ich pamiątkowymi dyplomami i upominkami.

     O dzieciach pamiętali rónież starsi koledzy i koleżanki z klasy III wręczając im książeczki do kolorowania. Całość uroczystości nagrodzono gromkimi brawami.

  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - Obrazek 1

  Pamiątkowe zdjęcia długo będą przypominały przedszkolakom te niezapomniane chwile.

 • II EDYCJA AKCJI "MUFFINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI"

       26 listopada 2018 roku w naszej szkole odbyła się II edycja akcji charytatywnej pt.”Muffinki dla chłopczyka i dziewczynki”, która miała na celu zebranie pieniążków dla potrzebujących zwierząt ze schroniska mieszczącego się w Gminie Gorzyce ”Zwierzęcy Zakątek”. Przeprowadzenie akcji zorganizowało Szkolne Koło Woluntarystyczne „Volontario” we współpracy z SU, PCK i Harcerzami.

     II EDYCJA AKCJI "MUFFINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI" - Obrazek 1  II EDYCJA AKCJI "MUFFINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI" - Obrazek 2  II EDYCJA AKCJI "MUFFINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI" - Obrazek 3

  Uczniowie szkoły oraz ich rodzice przygotowali pyszne muffinki.. Muffinki sprzedawane były na wszystkich przerwach szkolnych, a wybór babeczki pomiędzy czekoladową, w polewie czy z orzechami był z pewnością dla wielu ciężkim wyborem.

  Zgodnie z oczekiwaniami akcja cieszyła się dużym powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli i pracowników szkoły. Za zebranie pieniądze wolontariusze kupią i zawiozą karmę dla zwierząt ze schroniska “Zwierzęcy Zakątek”.

  Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy zaangażowali się w pieczenie pysznych muffinek. Tym zadaniem zajęły się: p.Ewa Jedziniak, p.Katarzyna Śpiewak, p.Anna Krzemińska, p.Aleksandra Laskowska i p.Wiesława Koper. Dziękujemy również kupującym oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyli się w akcję.

 •         Wielu młodych ludzi jest narażonych na środki odurzające, będąc obojętnymi wobec dobrych, uniwersalnych wartości takich jak miłość, szacunek, moralność. Chcą zaimponować swojej grupie rówieśniczej, pokazać, że są już sami o sobie decydują i mogą pójść za wzorcami tego świata. Często przekazy muzyczne wpływają negatywnie na ich światopogląd... Skutkami próbowania używek jest uzależnienie prowadzące do chorób, depresji, samotności, braku realizacji siebie, braku pasji czy braku sensu życia.

        W ramach działań profilaktycznych w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach we współpracy z Wójtem Gminy Gorzyce i Gminną Komisją do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbędzie się spotkanie z grupą raperów "RYMcerze", dnia: 13.12.2018 r. o godzinie 13.00 dla uczniów klas IV - VIII.

     Co obejmuje spotkanie? - skuteczną profilaktykę przez historie własnych zmagań z uzależnieniami pod hasłem „Nie Zmarnuj Swojego Życia” - dynamiczne, aktywne, uświadamiające spotkanie w formie mini-wykładów i hip-hopowej muzyki - interakcje z młodzieżą –konkurs freestyle - wsparcie Grona Pedagogicznego - promocja muzyki z wartościowymi chrześcijańskimi - promocja uniwersalnych wartości w życiu.

  Serdecznie zapraszamy!

 • WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ"

  I miejsce - Agatka Witkowska kl. II, Karol Tomaszewski kl. VI

  II miejsce - Zuzanna Łukawska kl. VIII, Oliwia Laskowska kl. VIII

  III miejsce - Nikola Góral kl. VIII

  WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ" - Obrazek 1   WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ" - Obrazek 2   WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ" - Obrazek 3  

  WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ" - Obrazek 4   WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ" - Obrazek 5   WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO PT. "JESIENNY PORTRET Z KSIĄŻKĄ" - Obrazek 6

  Serdecznie gratulujemy!

 • SZKOLNY KIERMASZ KSIĄŻKI

      SZKOLNY KIERMASZ KSIĄŻKI - Obrazek 1    SZKOLNY KIERMASZ KSIĄŻKI - Obrazek 2

       W dniach 13.11.  – 16.11. br. w naszej szkole odbywa się kiermasz książek, na którym uczniowie  mogą w przystępnych cenach zakupić ciekawe książki, atlasy i albumy. Przedsięwzięcie, które już po raz kolejny jest realizowane w szkole, ma na celu propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

  Koordynatorem akcji jest mgr Beata Szczypień.

      Zachęcajmy nasze dzieci do czytania, które w dobie wszechobecnej elektroniki zeszło na drugi plan. To książka wzbogaca nasze słownictwo, poszerza świadomość o świecie, a przede wszystkim uczy poznania dobra i zła, a co za tym idzie kształtuje młodego człowieka.

  Pamiętajmy o tym!

 • UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA

     UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA - Obrazek 1    UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI 11 LISTOPADA - Obrazek 2

      Dnia 13 listopada br. społeczność uczniowska, dyrekcja szkoły i nauczyciele uczestniczyli  w uroczystej akademii, by uczcić 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Po wspólnym odśpiewaniu hymnu i wprowadzeniu sztandaru nastąpiła krótka lekcja historii przybliżająca czasy, w których Polska walczyła o upragnioną wolność. Nastroje i emocje tamtej epoki zostały przywołane dzięki patriotycznym pieśniom w wykonaniu  szkolnego chóru oraz wersom poezji zaprezentowanej przez recytatorów. Podniosła atmosfera tego dnia została podkreślona uroczystym ubiorem całej społeczności szkolnej. 

        Corocznym uczestnictwem  naszej szkoły w obchodach  Święta Niepodległości dajemy świadectwo  pamięci o tych, którzy oddali swe życie dla wolnej Polski, w której żyjemy.

 • ŚRODOWISKOWA AKADEMIA Z OKAZJI STNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

  „Wolność- to nie cel lecz szansa by spełnić najpiękniejsze sny, marzenia....Wolność brzmi, jak radosny ludzi śmiech, którzy wolność swą zdobyli na obronę.....”.

  ŚRODOWISKOWA AKADEMIA Z OKAZJI STNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 1    ŚRODOWISKOWA AKADEMIA Z OKAZJI STNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI - Obrazek 2

         11 listopada to dla nas, Polaków, jedna z najważniejszych dat w kalendarzu. Właśnie wtedy obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. To 11 listopada 1918 roku, po 123 latach zaborów, nasz kraj znów pojawił się na mapie Europy. Z tej okazji 9 listopada w godzinach popołudniowych w naszej szkole odbyła się akademia przygotowana dla społeczności lokalnej. Uroczystość, swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście, a wśród nich: starosta powiatu tarnobrzeskiego, radni powiatowi, wójt gminy Gorzyce,  z-ca wójta, sekretarz, skarbnik oraz pracownicy i radni gminy, sołtys wsi Gorzyce, ksiądz dziekan, dyrektorzy szkół i przedszkoli, kierownicy okolicznych instytucji, przedsiębiorcy, przyjaciele szkoły oraz przedstawiciele straży pożarnej i policji. Obchody rozpoczęły się od pokazu grupy rekonstrukcji historycznej z Sandomierza. Następnie odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie pod kierunkiem mgr Krystyny Rybak, mgr Beaty Wolak, mgr Beaty  Szczypień i mgr Elżbiety Jabłońskiej - Krysy zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym, w czasie którego przypomnieli  o wydarzeniach z tamtego okresu. Po uroczystości pan wójt Leszek Surdy  przekazał w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy na ręce Dyrektor Szkoły mgr Lucyny Pacury oraz całej społeczności szkolnej flagę państwową. Ostatnim punktem programu był poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz Radę Rodziców oraz tradycyjna grochówka.

  Akademię wzbogaciły dekoracje przygotowane przez mgr Kingę Roszuk i panią florystykę Małgorzatę Partykę.

       Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Ta lekcja historii utwierdziła nas również w przekonaniu, iż „...wolność- to nie cel lecz szansa by spełnić najpiękniejsze sny, marzenia.... Wolność brzmi, jak radosny ludzi śmiech, którzy wolność swą zdobyli na obronę.....”.

  Serdecznie dziękujemy rodzicom, starostwu, Kołu Gospodyń Wiejskich, sponsorom, przyjaciołom szkoły i wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości.

   

  Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii w zakładce album fotograficzny.

 • REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ

      9 listopada o symbolicznej godzinie 11.11 uczniowie, dyrekcja, nauczyciele i rodzice wspólnie odśpiewali "Mazurka Dąbrowskiego". Tym samym przyłączyli się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej, które prosiło, aby dokładnie o tej godzinie w piątek w szkołach został odśpiewany hymn narodowy.

  REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ - Obrazek 1   REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ - Obrazek 2

 • - Obrazek 1

 • Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego "BARWY NIEPODLEGŁOŚCI" pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gorzyce

   

  W dniu  5.11.2018 r. jury w składzie:

  Leszek Surdy -  Wójt Gminy Gorzyce

  ks. Mariusz Kozłowski – Proboszcz Parafii Gorzyce

  Lucyna Pacura – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adma Osetka w Gorzycach wybrało zwycięzców Gminnego  Konkursu Plastycznego  „BARWY  NIEPODLEGŁOŚCI”

   

  Na konkurs  wpłynęło 52 prace uczniów z Gminy Gorzyce.

  Jury przyznało nagrody w następujących kategoriach:

  I kategoria wiekowa/5-10 lat

  I miejsce   - Lena Sulewska / ZSP w Sokolnikach / opiekun Urszula Motyka

  II miejsce   - Amelia Partyka / SP nr 1 w Gorzycach / opiekun Kinga Roszuk

  III miejsce   - Oskar Chmiel /  ZSP w Sokolnikach / opiekun Wisława Duszkiewicz

  Wyróżnienie – Krystian Chruściel / ZSP w Sokolnikach / opiekun Urszula Motyka

  II kategoria wiekowa/11-16 lat

  I miejsce   - Aleksandra Roszuk / SP nr 2 w Gorzycach / opiekun Beata Golec

  II miejsce   - Aleksandra Komada / SP nr 2 w Gorzycach / opiekun Elżbieta Jabłońska- Krysa

  III miejsce  - Oliwia Sułek / SP nr 2 w Gorzycach / opiekun Beata Golec

  Wyróżnienie - Amelia Kobylarz / SP nr 2 w Gorzycach / opiekun Elżbieta Jabłońska- Krysa

   

  Gratulujemy zwycięzcom!

   

       Wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada o godz. 16.30 w SP1 podczas środowiskowej akademii z okazji obchodów 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

   

  Serdecznie zapraszamy!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach
  Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach, ul. Szkolna 45, 39-432 Gorzyce
 • (015) 836-28-14

Galeria zdjęć