• Uczestnicy projektu.

          1. Przyroda – mgr  Zofia Gołąbek

          Dziewczynki:                                                                   Chłopcy:

          1. Izabela Kuszaj                                                  Jan Kanty Trościński
          2. Sonia Hara                                                          Krzysztof Bieniek
          3. Agnieszka Motyka                                              Patryk Mączka

           

          1. Matematyka – mgr Katarzyna Szeląg

          Dziewczynki:                                                                   Chłopcy:

          1. Sonia Hara                                                         Mariusz Surówka
          2. Agnieszka Motyka                                             Patryk Mączka
          3. Magdalena Zasadni                                          Kamil Bednarczyk

           

          1. Język polski – mgr Krystyna Rybak

          Dziewczynki:                                                                   Chłopcy:

          1. Wiktoria Kozieł                                          Krzysztof Bieniek
          2. Paulina Puto                                             Kamil Bednarczyk
          3. Katarzyna Węgiel                                      Kamil Piątek

           

          1.  Język angielski – mgr Natalia Bartoszek

          Dziewczynki:                                                                   Chłopcy:

          1. Aleksandra Bednarczyk                           Paweł Grochola
          2. Emilia Surówka                                        Jakub Kozieł
          3. Wioletta Szlufik                                          Bartłomiej Bednarczyk

           

          1. Informatyka – mgr Beata Szczypień

          Dziewczynki :                                                                  Chłopcy:

          1. Wiktoria Teter                                                    Karol Zygarlicki
          2. Małgorzata Jagieła                                           Patryk Czerwiński
          3. Jagoda Soból                                                    Mateusz Szczypień

           

          VI. Plastyka – mgr Kinga Roszuk

          Dziewczynki:                                                           Chłopcy:

          1. Paulina Bednarczyk                                       Jakub Wydra
          2. Izabela Kuszaj                                                  Damian Krupa
          3. Gabriela Motyka                                               Adrian Łabuz

           

          VII. Logopedia – mgr Justyna Tuderek

          Dziewczynki:                                                           Chłopcy:

          1. Wiktoria Kozieł                                                     Jakub Głód
          2. Magdalena Zasadni                                          Jakub Wydra
          3.                                                                               Patryk Niekurzak
          4.                                                                               Mateusz Czerepak

          VIII. Rewalidacja

          Mgr Ewelina Flisek – Arkadiusz Lorenc, Michał Cichoń

          Mgr Monika Chruściel – Krupa – Patryk Niekurzak, Mateusz Czerepak.