Konkurs Plastyczny "Trześniowskie Anioły" Gminny Konkurs Plastyczny "BARWY NIEPODLEGŁOŚCI" XVII EDYCJA BOŻONARODZENIOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO na projekt kartki świątecznej GWIAZDKA 2018. KALENDARZ UROCZYSTOŚCI 2018/2019 „Tradycyjne Obrzędy Polskie – Wielkanocny Konkurs Plastyczny” Tekstowa podstrona

Świetlica szkolna 2018/2019

„Tradycyjne Obrzędy Polskie – Wielkanocny Konkurs Plastyczny”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w  XII edycji konkursu pt. „Tradycyjne Obrzędy Polskie – Wielkanocny Konkurs Plastyczny”.

Organizatorem konkursu był Tarnobrzeski Dom Kultury. Komisja konkursowa postanowiła przyznać NAGRODY czterem uczennicom naszej szkoły: JULII CHMIELEWSKIEJ, OLIWII WÓJCIK, AGACIE WITKOWSKIEJ  i OLIWII BUREK.

Dziewczynki wraz z rodzicami uczestniczyły w otwarciu wystawy pokonkursowej w Galerii TDK podczas, którego wręczono im nagrody oraz dyplomy. Swoje prace przygotowały na zajęciach plastycznych w świetlicy szkolnej i na lekcji plastyki.

Szegółowe informacje w linku poniżej:

SUKCESY UCZNIÓW - Obrazek 1