Spotkanie z uczniami biorącymi udział w pojekcie.

W dniu 31 października br. w Szkole Pod­sta­wowej nr 1 w Gorzycach o godz. 13.30 odbyło się spotkanie z uczniami klas IV-VI SP1 pro­mu­jące pro­jekt „Edukacja kluczem do sukcesu” współ­fi­nan­sowany przez Unię Europe­jską w ramach Europe­jskiego Fun­duszu Społecznego.

Spotkanie miało charak­ter informacyjno-​promocyjny. Uczniowie zostali poinformowani, że projekt jest współ­fi­nan­sowany przez Unię Europe­jską w ramach Europe­jskiego Fun­duszu Społecznego.

Dyrektor SP 1 poinformował uczniów, że będą mogli brać udział w następujących zajęciach:

1. zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z języka angielskiego,
  2. zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z ICT i grafiki komputerowej,
  3. zajęcia praktyczno-doświadczalne z przyrody,
  4. zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe z matematyki,
  5. zajęcia rozwijające zdolności plastyczne,
  6. zajęcia rewalidacyjne,
  7. zajęcia z logopedą,
  8. zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.

Uczniowie dowiedzieli się, że ich udział w projekcie będzie  bezpłatny oraz, że każdy uczestnik projektu otrzyma bezpłatne materiały dydaktyczne i inne niezbędne do uczestnictwa w zajęciach.

Pod­czas spotkania obecny był dyrektor SP1 oraz nauczyciele.