Zajęcia praktyczno-doświadczalne.

Jan Kanty Trościński uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.

W konkursie brali udział najlepsi uczniowie szkół podstawowych z całego województwa.

Chłopiec znakomicie poradził sobie z bardzo trudnymi zadaniami na poszczególnych etapach konkursu, wykazując się szeroką wiedzą, znacznie wykraczającą poza szkolne programy nauczania.

Uczeń jest uczestnikiem projektu unijnego w ramach zajęć praktyczno-doświadczalnych.