• INFORMACJA

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach informuje:
            Dni 1 i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi.

2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (dzień dyrektorski). W tym dniu zajęcia opiekuńczo -wychowawcze odbywać się będą w godzinach 8.00 – 16.00.

• SUKCESY UCZNIÓW

•       Grupa uczniów naszej szkoły wzęła udział w XII edycji konkursu pt. „Tradycyjne Obrzędy Polskie – Wielkanocny Konkurs Plastyczny”.

Organizatorem konkursu był Tarnobrzeski Dom Kultury. Komisja konkursowa postanowiła przyznać NAGRODY czterem uczennicom naszej szkoły: JULII CHMIELEWSKIEJ, OLIWII WÓJCIK, AGACIE WITKOWSKIEJ  i OLIWII BUREK.

Dziewczynki wraz z rodzicami uczestniczyły w otwarciu wystawy pokonkursowej w Galerii TDK podczas, którego wręczono im nagrody oraz dyplomy. Swoje prace przygotowały na zajęciach plastycznych w świetlicy szkolnej i na lekcji plastyki.

Szczegółowe informacje w linku poniżej:

Serdecznie gratulujemy!

• INFORMACJA

•     Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach informuje, że od dnia 29 kwietnia (poniedziałek) zajęcia dydaktyczne dla wszystkich oddziałów odbywać się będą zgodnie z planem lekcji.

Dni 1 i 3 maja są dniami ustawowo wolnymi od zajęć dydaktycznych.

2 maja jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych (dzień dyrektorski).

• INFORMACJA

•    W dniach 24 - 26.04.2019r. (środa, czwartek, piątek) w szkole odbywać się będą zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w godzinach od 7.30 do 16.00.

Odnośnie wznowienia zajęć dydaktycznych proszę na bieżąco śledzić informacje, które będą ukazywały się za pomocą e - dziennika i strony internetowej szkoły.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1
                                                                                                                                                                             im. ks. Adama Osetka
                                                                                                                                                                           w Gorzycach

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach informuje
            o zorganizowaniu zajęć opiekuńczo-wychowawczych w dniach 18, 19 i 23.04.2019r.
            dla oddziału przedszkolnego (zerówki) od godziny 8.00 do godziny 12.00.

,

w związku z dalszym brakiem porozumienia przedstawicieli ZNP z Rządem, w dniu jutrzejszym tj. 08.04.2019r. nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach rozpoczynają strajk.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1

im. ks. Adama Osetka w Gorzycach

• MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM - ELIMINACJE GMINNE

•      5 kwietnia br. 6 uczniów z klas V - VIII wzięło udział w gminnych eliminacjach konkursu pożarniczego MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM. Uczestnicy za zadanie mieli rozwiązać test jednokrotnego wyboru. Uczniowie odpowiadali również na pytania komisji.

W drugiej grupie wiekowej uczeń naszej szkoły - ALEKSANDER MATYKA zajął I miejsce, a tym samym zakwalifikował się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 29 kwietnia br. w Baranowie Sandomierskim.

Serdecznie gratulujemy Olkowi i życzymy powodzenia w elimnacjach powiatowych!

• 2 KWIETNIA - ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

•  2 kwietnia obchodzimy "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu". Tego dnia uczniowie klasy I wspólnie z wychowawcami udali się do Samorządowego Przedszkola w Gorzycach. Spotkanie rozpoczęło się od projekcji filmu na temat autyzmu. Następnie dzieci uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych, przygotowanych przez wychowawców Samorządowego  Przedszkola w Gorzycach. Po zjedzeniu pysznego obiadu wszyscy udali się na przemarsz ulicami Gorzyc w barwach niebieskich.

Serdecznie dziękujemy Samorzadowemu Przedszkolu w Gorzycach za zaproszenie.

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

•      21 marca uczniowie klas I i II wraz z wychowawcami tradycyjnie jak, co roku pożegnali zimę, a przywitali wiosnę. Uczniowie samodzielnie wykonali Marzanny i razem z wychowawcami przeszli z nimi korowodem ulicami Gorzyc.