• WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE PLASTYCZNYM

     • Uczniowie naszej szkoły brali udział w XVIII edycji Konkursu Plastycznego pt. „Tradycyjne Obrzędy Polskie”

      Organizatorem konkursu był Tarnobrzeski Dom Kultury. Komisja konkursowa spośród 110 prac z powiatu tarnobrzeskiego postanowiła przyznać WYRÓZNIENIA:

      Aleksandra Fuc (6 lat) w I kat. wiekowej

      Szymon Bąk (kl. IV)

      Maja Wianecka (kl. V)

      26 marca 2024 roku wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w otwarciu wystawy pokonkursowej w Galerii TDK podczas, którego wręczono im nagrody oraz dyplomy. Swoje prace przygotowały na zajęciach plastycznych w świetlicy szkolnej i na lekcji plastyki.

     • 'Back to the 90's'

     • Tegoroczny PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY przebiegł pod hasłem 'Back to the 90's'Ten dzień przyniósł wiele radości i entuzjazmu uczniom, dając im szansę na podróż przez różnorodność muzyczną i kulturę tamtej dekady. Wcielenie się w gwiazdy, przebieranie się, śpiewanie i tańczenie pozwoliły im dosłownie przenieść się w czasie i poczuć autentyczny klimat lat 90.

      Od energicznych i kolorowych występów Spice Girls, przez emocjonalne ballady 4 Non Blondes, po niezapomniane choreografie Michaela Jacksona-uczniowie mieli okazję do przeżycia prawdziwej podróży przez różnorodność dźwięków i stylów tamtej dekady. A obecność takich artystów jak Britney Spears, Backstreet Boys, Coolio i Eminem na scenie tylko uzupełniła ten fantastyczny klimat lat 90. To było niezapomniane wydarzenie dla wszystkich uczestników

      Serdeczne podziękowania dla uczniów za ich zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm, które sprawiły, że to wydarzenie było tak wyjątkowe. Stylizacje, które przygotowali, na pewno dodały uroku i autentyczności całej imprezie. Dodatkowo, podziękowania dla rodziców za wsparcie, cierpliwość i pomoc w przygotowaniach. Razem możemy osiągnąć niesamowite rzeczy

     • Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych

     • W piątek 15 marca w siedzibie filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Sandomierzu odbyła się VII edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Uczniów Szkół Podstawowych, przygotowana przez pracowników oraz studentów kierunku filologia angielska. Konkurs odbył się pod patronatem honorowym JM Rektora UJK, prof. dr hab. Stanisława Głuszka. Celem Konkursu była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych oraz zwiększenie zainteresowania uczniów kulturą krajów angielskiego obszaru językowego.

      W konkursie wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły – Kinga Wór i Bruno Porębski – klasa VI, Martyna Sałęga i Agata Witkowska – klasa VII, Natalia Spencer, Adrian Warchoł oraz Piotr Grębowiec – klasa VIII, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Najwięcej punktów otrzymali uczniowie z klasy VIII – Natalia Spencer oraz Adrian Warchoł – 77/100 punktów uzyskując tym samym jednakowo 6 miejsce na 65 uczestników. Zapewne było to dla wszystkich nowe i cenne doświadczenie.

     • KONKURS WIEDZY O GMINIE GORZYCE "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

     • 19 marca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Trześni odbył się KONKURS WIEDZY O GMINIE GORZYCE "NASZA MAŁA OJCZYZNA". Wśród uczestników nie zabrakło również naszych uczniów, a niektórzy zajęli miejsca na podium za co składamy ogromne gratulacje.

      W kategorii klas 4-6 zajęła Kinga Wór zaś w kategorii klas 7-8 również zajął Adrian Warchoł.

      W ten dzień nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego przedstawiającego faunę gminy Górzyce, w konkursie tym wyróżnienie otrzymała uczennica naszej szkoły Michalina Broda. Serdecznie gratulujemy.

      Dziękujemy również wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach.

     • IV Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Strofy o Ojczyźnie”

     • W dniu 15 marca 2024r. przy słowach patriotycznej poezji, odbył się IV Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej STROFY O OJCZYŹNIE zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach, we współpracy z GOK Gorzyce, pod patronatem Wójta Gminy Gorzyce Pana Leszka Surdego.

      To inspirujące wydarzenie zgromadziło 21 utalentowanych uczniów naszej gminy. Ich wzruszające występy wypełnione były pasją i oddaniem dla Ojczyzny. Poziom prezentacji był tak imponujący, że jury miało nie lada orzech do zgryzienia, aby wyłonić najlepszych z najlepszych.

      Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich uczestników za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, pełnym emocji i talentu. Chcielibyśmy również wyrazić naszą wdzięczność wobec opiekunów za ich zaangażowanie i ciężką pracę włożoną w przygotowanie młodych uczestników do tego wyjątkowego wyzwania.

      Oto zwycięzcy konkursu:

      I miejsce - Otylia Bownik (ZSP Sokolniki)

      II miejsceAmelia Jakubik (SP1 Gorzyce)

      III miejsceJuliusz Tworek (ZSP Sokolniki)

      Wyróżnienie:

      Hanna Wojdyło (ZSP Sokolniki)

      Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia.

     • Tak. Pomagam!

     • W dniach 8–9 marca 2024r. Caritas zorganizował XXIV Wielkanocną Zbiórkę Żywności pod hasłem: TAK. POMAGAM! Jest to ogólnopolska akcja, której celem jest wsparcie osób starszych, chorych, niepełnosprawnych i ubogich. Tak szeroko zakrojona pomoc żywnościowa była możliwa dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, między innymi z naszej szkoły. To oni dyżurowali w piątek od rana do wieczora w sklepie Biedronka, zbierając żywność dla potrzebujących

     • Wycieczka do kina

     • 8 marca uczniowie klas O-3 wraz z wychowawcami wybrali do kina Helios w Stalowej Woli na premierę filmu „Kung Fu Panda 4”. Poznali przygody wesołego misia Pandy o imieniu Po, który jest fanem kung-f.

   • Kontakty

    • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach
    • (015) 836-28-14
    • Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach,
     ul. Szkolna 45, 39-432 Gorzyce
     Poland
    • mgr Piotr Elżakowski
    • mgr Dorota Kaczor
  • Nasze media społecznościowe

  • Galeria zdjęć

    brak danych