• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

     • 26 czerwca nasi uczniowie zakończyli wyjątkowy rok szkolny. Ze względu na pandemię koronawirusa, od marca uczyli się w domu podczas nauki zdalnej. Z tego samego powodu nie odbyła się uroczysta akademia ani wręczenie nagród dla osób wyróżnionych na forum szkoły. Po raz pierwszy pożegnanie absolwentów odbyło się w kameralnej atmosferze, bez zaproszonych gości. Przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa każda klasa o wyznaczonej godzinie odebrała świadectwa i nagrody na placu szkolnym. 

     • DRODZY UCZNIOWIE!

     •  

      Za nami trudny i pracowity czas.

      Serdecznie gratulujemy Wam wszystkich sukcesów

      oraz pracy jaką wykonaliście w ciągu całego roku szkolnego.

      Podziękowania kierujemy również do Waszych rodziców

      za pomoc i wsparcie w procesie edukacji.

      Życzymy Wam radosnych, słonecznych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

       

      Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna

       Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Adama Osetka w Gorzycach 

     • ,,EKO - SZKOŁA"

     • Miło nam poinformować, że zakończyliśmy realizację ogólnopolskiego projektu Eko-Szkoła. Nasza szkoła, jako jedna z 50 placówek w całej Polsce, uzyskała tytuł EKO-SZKOŁA 2020, a p.Katarzyna Sulich została Promotorem Ekologii 2020! Dziękujemy wszystkim Uczniom zaangażowanym w realizację tej inicjatywy!   

      „EKO – SZKOŁA” to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, dzielą się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia. 

     • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

     • W 150 rocznicę ogłoszenia tablicy Mendelejewa odbył się Szkolny Konkurs Chemiczny "Z UKŁADEM OKRESOWYM NA TY”. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy 7 i 8, wykazali się oni bardzo dobrą umiejętnością odczytywania danych z układu okresowego, ich interpretacją i stosowaniem w nowych sytuacjach. Konkurs odbył się online poprzez platformę Zoom.

      I miejsce Igor Wdowiczak kl. 8          
      II miejsce Szymon Węglarski kl. 7     
      III miejsce Agnieszka Gąska kl. 7     


      Gratulujemy podjęcia wyzwania metodą zdalną i wysokich wyników.

     • WYNIKI KONKURSU Z FIZYKI

     • Dwunastu uczniów ze szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie z Fizyki "Eureka" organizowanym przez Polskie Towarzystwo Fizyczne. Pięć osób otrzymało wyróżnienia. 

      Najlepszy wynik i wyróżnienie otrzymał Igor Wdowiczak z kl. VIII. Wyróżnienia otrzymali: Szymon Węglarski z kl.VII, Antoni Matyka z kl.VII, Julia Jagieła z kl.VIII, Karol Prażmowski z kl. VIII.

       

      Serdecznie gratulujemy!