• ŻYCZENIA WAKACYJNE

• Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej,

dzwonka, porannego wstawania.

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku.

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.

Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach,

na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP1

• POŻEGNANIE KLASY 8

•        24 czerwca klasa ósma po raz ostatni spotkała się w murach naszej szkoły na oficjalnym zakończeniu roku szkolnego, wręczeniu świadectw, dyplomów i nagród. W obecności pani Dyrektor, wychowawców, grona pedagogicznego i rodziców przedstawili wzruszający montaż słowno muzyczny. Zgodnie z tradycją naszej szkoły zostali pożegnani przez pierwszoklasistów, których sami witali w październiku, Także klasa VII obdarowała naszych ósmoklasistów pamiątkowymi upominkami.

Gościem podczas wydarzenia był również pan wójt Leszek Surdy, który w krótkim przemówieniu życzył naszym absolwentom powodzenia na przyszłość.Drodzy Absolwenci, dziękujemy Wam za lata spędzone razem i chwile, które zostaną w naszej pamięci na długo. Z odwagą kroczcie w przyszłość, a od września pracujcie wytrwale w nowych, wymarzonych szkołach.

Fot. Klaudia Kaniszewska - Guźla