• BEZPIECZNE WAKACJE - WAKACYJNY PLASTEREK

• Podczas wakacyjnych zabaw, aktywność dzieci zawsze jest większa i stąd zdarza się więcej wypadków.

Konsekwencją takich wypadków mogą być rany, skaleczenia ,otarcia, zadrapania a nawet utrata przytomności. Przedszkolaki naszej szkoły oglądając film edukacyjny ’’Bezpieczne wakacje’’ wzbogaciły swoją wiedzę na temat bezpiecznej zabawy wakacyjnej.

Utrwaliły numery telefonów alarmowych oraz zapoznały się z wyposażeniem domowej apteczki. Po części teoretycznej przyszedł czas na praktykę. Zdobyta wiedza, opanowanie i dobre nawyki mogą sprawić, że każdy przedszkolak może stać się „Superbohaterem” udzielając pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.